Mana unikālā pārdošanas pieredze

Jau kad biju mazs zēns man ļoti patika pārdošanas process. Savu pirmo lielo darījumu noslēdzu 11 gadu vecumā, pārdodot savu Peugeot zilo divriteni sētas draugam no ceturtā korpusa. Man ļoti patika galda spēle “Monopols”, kuru bieži spēlēju ar draugiem vairāku gadu garumā. Un tieši šī spēle man palīdzēja saprast, ka man ļoti patīk pārdošana, kaulēšanās un komunikācija ar citiem spēles dalībniekiem un tad, kādu vakaru, spēlejot šo spēli, es sapratu, ka tas ir mans un es to darīšu īstajā dzīvē ar īsto naudu. Lēmums bija pieņemts.

Laiks gāja un es turpināju pārdot visu un daudz ko. Šis amats mani ir aizvedis uz ļoti tālām zemēm un ļāvis man satikt tik dadz dažādu savu amata brālu, kas dzīvo visā plašajā pasaulē. Madride, Londona, Hong Konga, Tokija, Maskava, Parīze un vēl daudzas citas lielvalstu pilsētas ir bijušas vietas, kur esmu trenējies apgūt tirgoņa prasmes. Savos pārdošanas ceļojumos esmu saticis izcili prasmīgus sava amata brāļus, kuru zināšanas nevar atrast youtubē, vai feisbukā nopirktos kursos. Tās prasmes, ko iemācījos no ļoti pieredzējušiem amata brāļiem varēja tikai sajust un izlasīt starp rindiņām cilvēka teiktajā. Es daudz ceļoju, satikos ar veiksmīgiem cilvēkiem, bet iekšēji vienmēr gribēju strādāt Latvijā, ar vārdu strādāt es domāju tirgot jeb pārdot.

Apsēdos un pieņēmumu stingru lēmumu, ka tirgošu nekustamo īpašumu. Kā pārdot ķīnietim, anglim, īram, cilvēkam no Dienvidāfrikas, amerikānim, vai kanādietim es mācēju, bet par to nākošajā bloga rakstā. Pārdot latvietim savā dzimtajā valodā bija kā laime, pēc kuras devās Sprīdītis ar savu lāpstu un atkal tā atradās tepat mājās Latvijā. Deivids Barons Aver krustēvs, tie kas nezina, jauns nekustamo īpašumu guru man iedeva daudz izcila materiāla un piedāvāja “Maukt kopā” nekustamo īpašumu nozarē. Gada laikā dzīvojot Latvijā jau biju pārdevis plašu nekustamo īpašumu segmentu – mežu, mājas, apbūves zemes, dzīvokļus, mazdārziņus, komercobjektus, lauksaimniecībā izmantojamu zemi un pat investīciju objektus. Un šobrīd es jūtos ar vien stabilāks un pārliecinātāks par pievienoto vērtību kādu es varu sniegt nekustamo īpašumu tirgum.

– Roberts